"Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів" проводить набір слухачів курсів на очну і дистанційну форму навчання за професією "Оператор комп'ютерного набору"

Дистанційна форма навчання дозволяє, використовуючи нові інформаційно-комунікаційні технології та Інтернет, отримати професію і посвідчення державного зразка без відриву від місця роботи і місця проживання.

Система дистанційного навчання створює кого навчають умови для вільного вивчення освітніх дисциплін, забезпечує діалоговий обмін з викладачем як по електронній пошті, так і через механізм телеконференцій і чатів.

До послуг слухачів надається електронна бібліотека освітніх ресурсів ІПК, доступна через Internet. Крім того, кожен слухач перед початком навчального періоду отримує комплект навчальних матеріалів.

Скласти список відповідних професій.

Складіть список професій, які Вам подобаються, цікаві, за якими Ви хотіли б працювати, які Вам підходять.

Скласти перелік вимог обраної професії.

Складіть список своїх вимог:

  • обрана професія і майбутній рід занять;
  • обрана професія і життєві цінності;
  • обрана професія і життєві цілі;
  • обрана професія і мої сьогоднішні гарячі проблеми;

Під підвищенням кваліфікації розуміється формальне і неформальне навчання, необхідне для того, щоб штат установи або колектив, задіяний в деякій програмі, був здатний виконувати повний спектр своїх службових обов'язків. Така підготовка є центральним компонентом розвитку організації і може включати формальне навчання, отримання другої освіти, переймання досвіду колег і інші види діяльності, що ведуть до змін в навичках і уміннях, які потім будуть використані на практиці.

Ставлення до вибору професії як до незмінного.

У будь-якій сфері діяльності відбувається зміна занять, посад у міру росту кваліфікації людини. При цьому найбільших успіхів досягає той, хто добре пройшов початкові щаблі.
Проаналізуйте ситуацію на ринку праці. Зверніть увагу на те, що з кожним роком з'являються все нові професії. Будьте готові до того, що доведеться регулярно підвищувати кваліфікацію, освоювати суміжні спеціальності. Не бійтеся того, що вибір професії зараз, в 11 класі, фатальним чином визначить всю Вашу долю. Зміна вибору, освоєння нової спеціальності зробить Вас цінним фахівцем, затребуваним в міждисциплінарних областях діяльності. Перша професія, навіть якщо Ви потім передумаєте і знайдете щось більш привабливе, знадобиться в несподіваних ситуаціях. Наприклад, перша освіта мистецтвознавця допоможе юристові по своєму другою освітою розібратися в складних питаннях спадкування антикварних цінностей ...

Що таке дистанційне навчання

Дистанційне навчання є однією з форм отримання освіти заочно, коли за допомогою висококваліфікованих викладачів, сучасної техніки, технічних засобів навчання та хороших методичних матеріалів надається комплекс освітніх послуг широким верствам населення на будь-якій відстані від освітніх установ. Реально дистанційна освіта являє собою цілісну дидактичну систему, засновану на використанні комп'ютерних технологій і засобів Internet, що має на меті забезпечити навчання студентів за індивідуальними і оптимальним навчальними програмами з керуванням процесом навчання.

Переваги дистанційного навчання

Серед основних переваг такого способу необхідно відзначити наступні:

+380626416999 +380669208993
ipk_n@ukr.net
бул. Машинобудівників, 32 м.Краматорськ Донецька обл. 84313 Україна

Back to top